Demir Demirkan’dan Yepyeni Bir Tekli!

Paylaş:
Demir Demirkan'dan Yepyeni Bir Tekli!

Türk rock müziğinin başarılı temsilcilerinden Demir Demirkan, “Deli Hayaller” isimli yepyeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunmanın heyecanını yaşıyor.

Tüm dünyayı etkileyen COVID-19 salgınına karşı kabuğumuza çekildiğimiz bu dönemde, tüm insanlığa umut aşılayan Demir Demirkan’ın bu özel projesinin sözü ve müziği kendisine ait.

Küresel çapta yaşanan belirsizliklere karşı insan doğasının yine kendi içinde bulacağı gücü başarılı müziği ile dinleyiciye aktaran Demir Demirkan, Fizy ile işbirliği gerçekleştirerek hayranlarının evden çektiği görüntüler eşliğinde şarkısını kliplendirdi. 

Deli Hayaller’i COVID-19 salgını esnasında yazan başarılı sanatçı, krizden en az zararla çıkabilmek için umut ve hayallerimize hep birlikte sarılmamız gerektiğinin altını çiziyor.

4 thoughts on “Demir Demirkan’dan Yepyeni Bir Tekli!

  • Rap müzikten sıkıldık ve önüne gelen rap yapmaya başladı. Demir Demirkan gibi usta isimleri görmeyeli epey olmuştu. Kahpe şarkısı üniversite yıllarında favorilerimden biriyldi.

  • Rock müziğin sevilerek dinlenen asla bıkmadığımız bir ismi. Müthiş müzikler yapıyor favori sanatçılarım arasında yer alıyorlar.

  • Sertap Erener’e eurovisionu kazandıran şarkının mimarlarındandır, müziğini Demir Demirkan yapmıştır sözlerini de Sertap Erener ile beraber yazmışlardır. Değeri çok bilinmeyen sanatçılardan birisidir malesef. Aşağıda ki sitemizden yakın zaman da müzik bölümünü aktif hale getireceğiz.

  • eskiden çok fazla dinlerdim hatırlıyorum ama sanki çok yükselişe geçemedi gibi bir durum olmuş şuan bunu görmeseydim aklıma gelmezdi büyük ihtimal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir